Гвардійські ряди поповнюють мужні хлопці

Гвардійські ряди поповнюють мужні хлопці

До військової частини 3029 Національної гвардії України впродовж весняної призовної кампанії 2018 року вже прибули більше 100 молодих хлопців, які по проходженню навчального курсу та складання Військової Присяги вони стануть повноцінними захисниками України.

Наразі молоді гвардійці повним кроком знайомляться з військовою службою та призвичаються до військової дисципліни. Командири, медпрацівники та психологи регулярно працюють з юними гвардійцями вивчаючи їх здібності, схильності та навички.

Новоспечених військовослужбовців, впродовж навчального курсу, чекає стройова підготовка, основи бойової підготовки та вивчення навичок безпечного поводження зі зброєю, озброєнням та технікою.

По закінченню курсу молоді хлопці урочисто складуть Військову Присягу на вірність українському народові та займуть посади у бойових підрозділах 9 полку оперативного призначення НГУ.

«Цікаво, що буде попереду, але мені вже тут цікаво. Ми з хлопцями вже роззнайомились, командири приємні, да і кормлять начебто непогано…» – поділився молодий гвардієць Сергій Іванов.

Командування радо вітати молоде поповнення, та щиро бажає їм успіхів у військовій службі та зазначає, що зробить все можливе для того, щоб юні гвардійці запевнились у правильності обраного шляху.

старший солдат Олег Соловйов