«Краса» і «благодійсніть» – головні гасла конкурсу ЗНУ «Miss University-2018»

«Краса» і «благодійсніть» – головні гасла конкурсу ЗНУ «Miss University-2018»

Двадцять другого травня в Запоріжжі відбулося грандіозне шоу краси, грації та таланту «Miss University-2018». За титул найкращої і найталановитішої змагалося 19 красунь – представниць різних факультетів Запорізького національного університету й Економіко-правничого коледжу ЗНУ. На глядачів очікували не лише видовищні дефіле, але й захопливі конкурси, де дівчата демонстрували свої творчі здібності.

«Це – конкурс. Це – шоу. Це – мюзикл у стилі Burlesque. Неймовірні хореографічні постановки, живий вокал, найкрасивіші красуні Запоріжжя, зіркові ведучі та яскраві емоції», – саме так презентували захід його організатори.

У результаті змагань титул «Miss University» виборола Валерія Будило – студентка факультету журналістики.

Проте родзинкою проекту став не скільки його фініш, скільки довгі й оригінальні приготування до конкурсу. І йдеться не про репетиції дівчат, а їхню активну благодійну діяльність. Цим вони хотіли підкреслити той факт, що конкурси краси – це щось глибинніше, ніж просто демонстрування вроди. Так, дівчата з представниками благодійної організації «Момент» відвідували дитячий будинок «Сонечко» у м. Запоріжжі, організовували для дітлахів захопливу програму.

На великому полотні прапора України учасниці конкурсу залишили різнокольорові відбитки своїх рук. Згодом, коли дівчата влаштували передсвятковий конкурс талантів, відбувся благодійний збір коштів для дітей. Відтак, картину з прапором продали з аукціону. Зібрані кошти – 3000 грн – передали дитбудинку «Сонечко» та відділенню соціальної реабілітації дітей Шевченківського району Запоріжжя.

Для довідки

Титул «Міс глядацький симпатій» отримала Владислава Гапич, яка під час інтернет-голосування набрала майже 7 тисяч голосів на свою підтримку. Крім того, дівчатам також присудили такі титули: «Міс посмішка», «Міс чарівність», «Міс ніжність», «Міс спокуса», «Міс шарм», «Міс епатаж», «Міс стиль», «Міс елегантність», «Міс досконалість», «Міс грація», «Міс конгеніальність», «Міс бурлеск», «Міс фото», «Міс талант». Усі конкурсантки отримали численні подарунки, грамоти та сертифікати від спонсорів і партнерів свята.

Прес-служба ЗНУ