Студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Андрій Бойко – переможець Чемпіонату Запорізької області з жиму лежачи

Студент Економіко-правничого коледжу ЗНУ Андрій Бойко – переможець Чемпіонату Запорізької області з жиму лежачи

Дев’ятнадцятого-двадцятого травня в Бердянському міському палаці спорту пройшов черговий чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу та жиму лежачи. За нагороди боролися найсильніші атлети Запорізького регіону. Чемпіонат Запорізької області з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи став однією з головних подій для любителів спорту. Змагання пройшли в кількох вікових категоріях. Запоріжжя, Бердянськ, Токмак, Веселе в обласному чемпіонаті були представлені кількома командами.

Запоріжани-атлети гідно представили своє місто й увійшли до когорти кращих у багатьох категоріях. Долучилися до численних перемог і представники Запорізького національного університету, зокрема студент Економіко-правничого коледжу Андрій Бойко, який у категорії до 74 кг посів 1 місце.

Для довідки

Активно долучилися до заходу представники таких відомих у спортивних колах клубів, як «Арена», «Водник». Крім того, організатори відзначили й активність спортсменів ДЮСШ міськспорткомітету. Усіх спортсменів підготували тренери Леонід Котенджи, Руслан Літус та Сергій Певнев. За підсумками цих змагань сформована збірна команда Запорізької області для участі в чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу. Головна суддівська колегія подякувала за допомогу в проведенні турніру Бердянському управлінню сім’ї, молоді та спорту, а також КП «Міський палац спорту»

Прес-служба ЗНУ