Творчі колективи військової частини дали концерт у Вільнянській школі-інтернаті

Творчі колективи військової частини дали концерт у Вільнянській школі-інтернаті

24 травня, гвардійці військової частини 3029 Національної гвардії України разом з колективами художньої самодіяльності клубу завітали до Вільняньської спеціалізованої загально-освітньої школи-інтернату.

Військовослужбовці приїздили в гості до дітей з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей та влаштували для вихованців інтернату святковий концерт на честь цього свята.

Дитячі творчі колективи військової частини 3029 та Національної поліції Запорізької області привітали юних вихованців інтернату та їх викладачів яскравими музичними та танцювальними виступами. Художні керівники грали з дітьми в інтерактивні ігри та веселі конкурси.

Діти та їх вихователі люб’язно зустріли гвардійців та із захватом дивились підготовлений концерт супроводжуючи його посмішками та бурхливими оплесками.

«Ми дуже раді, що ви не оминули увагою наш заклад та завітали до нас у гості з таким чудовим подарунком. Нашим діткам вкрай важлива така увага та підтримка. Дякуємо вам!» – зауважив директор Вільнянської спеціалізованої школи-інтернату Володимир Акімов.

старший солдат Олег Соловйов