У письмових зверненнях запоріжці інформують фіскальну службу про факти ухилення від оподаткування

У письмових зверненнях запоріжці інформують фіскальну службу про факти ухилення від оподаткування

З початку року до територіальних органів ГУ ДФС у Запорізькій області та Запорізької митниці ДФС надійшло 76 письмових звернень від громадян.

За змістом основних питань у 41 випадку (54% від загальної кількості) автори листів інформували фіскальну службу про факти ухилення від сплати податків. Десятеро осіб цікавились інформацією щодо загальнодержавних та місцевих податків і зборів, дев’ятеро громадян звертались стосовно проведення контрольно-перевірочних заходів.

Крім того, до органів ДФС області направлено чотири скарги щодо бездіяльності посадових осіб. За результатами їх розгляду у трьох випадках інформація частково підтвердилась.

Також до фіскальної служби звертались колективно: 35 осіб надіслали 6 звернень, відповіді на які було надано вчасно.

У поточному році посадові особи ДФС у Запорізькій області провели 19 особистих прийомів громадян. Актуальними на цих заходах були питання стосовно особливостей оподаткування (37% від загальної кількості), контрольно-перевірочної роботи (16%) та щодо адміністрування і сплати єдиного соціального внеску (16%).

Із докладною інформацією як звернутися до органів фіскальної служби області можна ознайомитися у розділах “Приймальна громадян” та “Контакти” на сайті Головного управління ДФС у Запорізькій області: http://zp.sfs.gov.ua/pryimalnia-gromadian, http://zp.sfs.gov.ua/kontakti.

Головне управління ДФС у Запорізькій області