Запорізькі рятувальники провели профілактичну роботу в геріатричному пансіонаті

Запорізькі рятувальники провели профілактичну роботу в геріатричному пансіонаті

Перед небезпекою всі люди рівні, вона не поділяє нас за статтю чи віком. Проте є певні верстви населення, яким зорієнтуватись у екстремальній ситуації складніше ніж іншим. Мова йде про дітей та людей похилого віку. Саме роботі з цією категорією громадян рятувальники приділяють особливу увагу.

Тож, 24 травня, співробітники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичну роботу в міському геріатричному пансіонаті. В ході заходу рятувальники провели профілактичну бесіду та наголосили на необхідності дотримання елементарних правил безпеки.

Персоналу також роз’яснили їх обов’язки та дії під час виникнення пожежі, а саме: порядок оповіщення людей, виклику служби порятунку, застосування засобів пожежогасіння, а також послідовність евакуації людей та матеріальних цінностей з урахуванням техніки безпеки. Після чого продемонстрували, як користуватись вогнегасниками і кожен з працівників мав змогу спробувати власноруч загасити умовну пожежу.

Крім того, спеціалісти облДСНС перевірили евакуаційні виходи, стан пожежних рукавів, вогнегасників та справність пожежних гідрантів, що знаходяться поблизу закладу.