Юліана Козаченко: “Від оподаткування землі місцеві бюджети Запорізької області отримали понад 320 мільйонів”

Юліана Козаченко: "Від оподаткування землі місцеві бюджети Запорізької області отримали понад 320 мільйонів"

Запорізькі землекористувачі з початку року перерахували до місцевих скарбниць 321,5 мільйона гривень. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, рівень надходжень порівняно з минулорічним зріс майже на 7 мільйонів.

Із загальної суми 288 мільйонів сплатили понад дев’ять тисяч суб’єктів господарювання-юридичних осіб, збільшивши відрахування на 6,5 мільйона. Фізичні особи поповнили бюджети на 33 мільйони, що на 239 тисяч більше, ніж торік.

Найбільші платежі забезпечили суб’єкти підприємництва та фізичні особи м. Запоріжжя – понад 148 мільйонів, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 44 мільйони. Скарбниці громад м. Мелітополь, Мелітопольського та Приазовського районів отримали 28 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 25 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів – 15,3 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського – майже 14 мільйонів, Пологівського, Більмацького та Розівського – 13,6 мільйона, Якимівського та Веселівського – 13 мільйонів, Оріхівського та Гуляйпільського – 10,3 мільйона, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – близько 10 мільйонів.

Головне управління ДФС у Запорізькій області