Сучасні діти мають своє бачення «податківця майбутнього»: Запорізька область відзначила переможців Всеукраїнського конкурсу

Сучасні діти мають своє бачення «податківця майбутнього»: Запорізька область відзначила переможців Всеукраїнського конкурсу

Професія податківця, як і сплата податків, завжди привертають увагу суспільства. В умовах реформування фіскальної служби, яке відбувається сьогодні, все більше платників податків, у тому числі майбутніх, цікавляться цим фахом. Деякі з них висловлюють своє бачення засобами художньої творчості.

Цієї весни 28 учнів навчальних закладів Запорізької області взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Податківець майбутнього”, який був ініційований та проведений Університетом Державної фіскальної служби України.

15 регіонів, 71 навчальний заклад з різних міст і селищ – саме така географія учасників мистецького змагання. Приємно відзначити, що троє юних талановитих мешканців Запорізької області стали переможцями цього конкурсу:

Євгенія Кузік, яка навчається у Токмацькій загальноосвітній школі №1, здобула перемогу у номінації “За креативність мислення”;

Богдана Турупова – також учениця Токмацької загальноосвітньої школи №1, перемогла у категорії “Декоративно-ужиткове мистецтво”

Антон Колесніков – учень Мелітопольської загальноосвітньої школи №24 став найкращим у номінації “За оригінальність розкриття теми”.

Під час урочистого нагородження переможці отримали дипломи Університету Державної фіскальної служби України та подарункові набори для творчості.

До речі, з роботами дітей можна ознайомитись на сторінці Університету Державної фіскальної служби України у мережі Фейсбук.

Головне управління ДФС у Запорізькій області