Володимир Буряк упевнений, що уряд візьме до уваги позицію Асоціації міст

Володимир Буряк упевнений, що уряд візьме до уваги позицію Асоціації міст

Міський голова Володимир Буряк упевнений, що Кабінет Міністрів України, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман візьмуть до уваги позицію Правління Асоціації міст України з низки бюджетних питань. Серед них виділення з державного бюджету додаткових коштів освітньої, медичної субвенцій, а також на закупівлю інсуліну. Про це Володимир Буряк заявив сьогодні, відкриваючи засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради.

21 травня відбулося засідання Правління Асоціації міст України (АМУ). В цей же день представники АМУ взяли участь в засіданні в Кабінеті Міністрів України, де розглядалися проблемні питання місцевих бюджетів.

За словами міського голови Володимира Буряка, серед найбільш актуальних питань – необхідність збільшення освітньої субвенції в зв’язку з підвищенням окладів педагогічним працівникам.

– При формуванні бюджету це підвищення враховано не було, оскільки відповідна постанова уряду вийшла вже в січні. В результаті додаткові витрати для бюджету міста складуть близько 78 мільйонів гривень, – сказав Володимир Буряк.

Схожа ситуація з медичної субвенцією. Її необхідно збільшувати для забезпечення з 1 липня фінансування первинної медицини.

– Питання забезпеченості освітньою та медичною субвенцією стосується не тільки Запоріжжя, а й інших міст. У червні пройдуть засідання Кабінету Міністрів України. Упевнений, що позиція Асоціації міст України з цих питань буде врахована, – заявив Володимир Буряк.