Випускники інтернатів і дитячих будинків вийшли на подіум

Випускники інтернатів і дитячих будинків вийшли на подіум

У Києві 19-ого травня відбувся головний захід проекту “VIPускнікі 2018″ – fashion-показ. Під час заходу кожен з випускників дефілював по подіуму у вбранні від дизайнера, демонструючи набуті навички. Нагадуємо, що благодійна ініціатива «VIPускнікі” для дітлахів з дитячих будинків та інтернатів проходить другий рік поспіль. До речі, саме ініціатива київських дизайнерів надихнула нас організувати на Запоріжжі власну благодійну акцію «Мала, у тебе буде випускна сукня!». Про неї читайте у цьому ж випуску.

В нинішньому році у столичному проекті бере участь 55 дітей з дитячих будинків та інтернатів. Ще на початку травня для учасників проекту провели фотозйомку в нарядах від дизайнерів. Макіяж випускникам робили Make Up Me, зачіски – SUBRINAProfessional, бренд Julia Vakhovskaya подарували хлопцям метелики та краватки ручної роботи, прикраси для дівчаток – від Helena Sai і Beauty Line.

Показ пройшов в Izone в присутності партнерів проекту, громадських діячів, бізнесменів, кураторів, коучів та інших зацікавлених осіб. Відвідати захід могли всі бажаючі.

Наряди для показу надали провідні дизайнери країни – Ната Галаган, Анна Ворожейкіна, Мано, АУРА, Just Clothes та Єлизавета Руденко, Ярослава Білозір, Ельвіра Усманова, Трембіта, Маркетплейс ТММ Fashion, Майстерня жіночого сукні Melissa, Fajna. panna, Nacho, ТМ Vona Dmytra, Ксенія Сіренко, Бутік сучасної вишиванки Vyshyvanka by Valeriy Masik, Юність, ZHURAVEL.

В рамках fashion-показу кожен дизайнер показав гостям свою капсульну колекцію і подарував учаснику проекту випускний наряд. А завершили захід своїми концертними виступами Ленара, Рената Штіфель, REAL O, Анна Петраш, Рома Веремейчик, Naosleep і Тетяна Власова (група АССА).

Наступного року організатори проекту хочуть вийти на всеукраїнський рівень, щоб допомогти дітям по всій країні. Вони впевнені, що проект «VIPускнікі» стане доброю щорічною традицією.

-Ми хочемо багато чого і можемо домогтися ще більшого. Залишилося лише знайти партнерів-однодумців і таких же ентузіастів , – поділилася планами ініціатор акції Наталя Терещенко.

Деталі за тел .: (098) 6471428 Світлана, (063) 1165296 Анна

Олександра Воронцова