Запоріжжя розраховує на державну підтримку будівництва нової смуги запорізького аеропорту

Запоріжжя розраховує на державну підтримку будівництва нової смуги запорізького аеропорту

Міський голова Володимир Буряк поінформував сьогодні членів виконавчого комітету Запорізької міської ради про перспективи фінансування будівництва нової смуги Міжнародного аеропорту «Запоріжжя», планах ремонту діючої смуги.

Міський голова нагадав, що з 26 травня починається ремонт основної злітно-посадкової смуги запорізького аеропорту. Буде відремонтовано понад сім тисяч квадратних метрів покриття, в минулому році було відремонтовано майже п’ятнадцять тисяч квадратних метрів. Відзначимо, в 2018 році ремонтуватимуть ті ділянки, що не ремонтувалися в минулому році. Адже загальна площа смуги становить близько 105 тисяч квадратних метрів.

Такі ремонти дозволяють підтримувати смугу в належному технічному стані. Однак в перспективі Міжнародному аеропорту «Запоріжжя» необхідна нова смуга. В її будівництві запоріжці розраховують на підтримку держави, Кабінету Міністрів України. Адже запорізький аеропорт включений в державну програму розвитку аеропортів України, де знаходиться на другому місці.

– Вдалося обговорити перспективи державного фінансування будівництва злітно-посадкової смуги в особистій бесіді з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Сьогодні за державні кошти будується смуга в Одесі. Ми розуміємо, що на все відразу у держави грошей немає. Однак ми сподіваємося в 2019 або хоча б в 2020 році отримати кошти держбюджету для будівництва нової смуги. Упевнений, що питання буде вирішене позитивно, – заявив Володимир Буряк.