Святковий концерт з нагоди міжнародного Дня захисту дітей «Подаруємо дітям посмішку»

Святковий концерт з нагоди міжнародного Дня захисту дітей «Подаруємо дітям посмішку»

29 травня, сім’ї гвардійців разом з дітьми відвідали урочистий концерт з нагоди міжнародного Дня захисту дітей, який відбувся у актовому залі Шевченківської районної адміністрації міста Запоріжжя.

На захід були запрошені діти учасників антитерористичної операції на сході України з підшефної військової частини 3029 НГУ, діти-сиріти, а також діти з обмеженими можливостями Шевченківського району.

Дітей привітали депутати та голова Шевченківської адміністрації, а також представники громадських організацій.

«Любі дітки, вітаємо вас зі святом та бажаємо вам щасливого та мирного життя. Ми підготували для вас святковий концерт та цікаві подарунки, які неодмінно знадобляться вашим родинам…» – привітав голова адміністрації Федір Маєр.

Святковий концерт складався з виступів місцевих творчих колективів, діти різного віку співали українські пісні та танцювали. Родини гвардійців із захопленням дивились цей невеличкий але цікавий святковий концерт.

Наприкінці святкового концерту, всі присутні діти отримали пакети з дарунками від ініціаторів заходу.

Командування військової частини 3029 Національної гвардії України завдячує Шевченківській районній адміністрації міста Запоріжжя за регулярну та плідну співпрацю, а також за привітання дітей гвардійців з міжнародним Днем захисту дітей.

старший солдат Олег Соловйов