У Запоріжжі за фактом перекриття автошляху проводиться перевірка

У Запоріжжі за фактом перекриття автошляху проводиться перевірка

Через відсутність електроенергії у будинках громадяни перекрили проїжджу частину у Шевченківському районі Запоріжжя. На сьогодні конфлікт вичерпаний. Рух автотранспорту розблоковано, а електропостачання відновлено.

31 травня о 17:38 до Шевченківського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що по вулиці Юності місцеві мешканці перекрили проїжджу частину. Таким чином близько 20 осіб висловили протест у зв’язку із відсутністю в їхніх оселях електроенергії.

На місце виїхали наряди патрульної поліції та слідчо-оперативна група. Здійснено відвід транспорту. Представники органів місцевої влади намагались роз’яснити ситуацію щодо відсутності електроенергії, представники громадської організації та політичної партії почали підбурювати місцевих мешканців та заважати залагодженню конфліктної ситуації.

О 21:00 близько 70 осіб перекрили рух автотранспорту на трасі «Харків – Сімферополь» в районі вулиці Юності.

Всі спроби поліції та представників органів місцевої влади врегулювати ситуацію і роз’яснити її місцевим мешканцям, блокувались активістами. Останні постійно втручались в розмову, підбурювали до продовження блокування автошляху. При цьому вони вживали спиртні напої, висловлювались нецензурною лайкою.

О 00:35 рух автотранспорту розблоковано. На сьогодні у будинках відновлено електропостачання.

Відомості про подію внесені до Єдиного обліку та за даним фактом проводиться перевірка.

Шановні громадяни! Всі мають право на висловлювання своїх думок та позиції, але закликаємо Вас ставитися з розумінням та робити це цивілізовано, толерантно, поважати інших та не вживати під час акції алкогольні напої. Неприпустимо використовувати для відстоювання своєї позиції неповнолітніх, адже, в першу чергу, ви наражаєте дітей на небезпеку, тим більше, якщо це проходить на трасі. Не заважайте роботі поліції, адже вони забезпечують охорону публічної безпеки та намагаються звести до мінімуму конфліктні ситуації та негативні наслідки. Також закликаємо Вас не реагувати на провокації «активістів», які підбивають людей до протестів навмисне та мають на меті піар напередодні виборів.

Відділ комунікації поліції Запорізької області