Вивіз сміття по-новому: жителям приватного сектора Запоріжжя роздадуть 280 тисяч фірмових пакетів для ТПВ

Вивіз сміття по-новому: жителям приватного сектора Запоріжжя роздадуть 280 тисяч фірмових пакетів для ТПВ

З 1 червня сміття з приватного сектору буде вивозитися виключно в брендованій тарі. Таке рішення прийняла компанія «Вельтум-Запоріжжя». Про зміни нагадав генеральний директор підприємства Ігор Бурчак. За його словами, 280 тисяч брендованих пакетів зеленого кольору вже роздали квартальним приватного сектору Запоріжжя.
Таким чином фахівці сподіваються вирішити проблему з вивезенням сміття, яка виникла кілька місяців тому. Вона з’явилася після того, як ТОВ «Вельтум-Запоріжжя» вирішило не надавати абонентам фірмову тару для вивезення сміття. Тверді побутові відходи споживачам пропонувалося фасувати для вивозу в звичайні пакети. Через деякий час на підприємстві зрозуміли, що рішення було помилкою.
Жителі, в тому числі ті, які не уклали договір з підприємством, залишали сміття у власній тарі. З’явився надлишок сміття, вивезення якого не оплачувалася. Як наслідок – стихійні звалища біля будинків у приватному секторі. Для їх ліквідації «Вельтум-Запоріжжя» задіяло 6-7 одиниць додаткової техніки.
Нові пакети для сміття входять в тариф за вивезення сміття, їх видаватимуть безкоштовно тим, хто оплатив послугу. Передбачено 2 великих або 4 маленьких пакета на одну прописану людину на місяць.