Запорізькі рятувальники долучились до свята «Країна. Щасливе майбутнє»

Запорізькі рятувальники долучились до свята «Країна. Щасливе майбутнє»

Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих.
З метою запобігання травмуванню та загибелі дітей внаслідок порушення елементарних правил безпеки життєдіяльності, виховання у дітей культури безпечної поведінки, рятувальники завжди проводять профілактичну роботу.
Так, 1 червня, рятувальники долучились до свята «Країна. Щасливе дитинство» до Дня захисту дітей. Організатором заходу виступив департамент культури та туризму Запорізької міської ради.
Для дітей підготували солодкі майстер-класи, анімаційну програму, яскраву фотозону та багато подарунків. В свою чергу фахівці ДСНС встановили пожежний автомобіль для забезпечення безпеки та розгорнули консультаційний пункт для дітлахів. Хлопці та дівчата мали змогу не просто на власні очі побачити пожежну машину, але й посидіти в ній та приміряти бойовий одяг, щоб відчути себе справжнім рятувальником. Враховуючи настання часу літніх канікул, спеціалісти ДСНС нагадали дітям правила безпечної поведінки під час відпочинку на природі та на водоймах. Не оминули рятувальники й ймовірність знаходження невідомих небезпечних знахідок, наголосили на необхідності негайної розповіді дорослим та заборону чіпати сторонні предмети.
Всі присутні на святі отримали не тільки чудові враження, а й необхідні знання щодо правил безпечної поведінки.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області