День сім’ї у Дубовці

День сім’ї у Дубовці

В шосте «Фестиваль сім’ї» у Запоріжжі зібрав у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» десятки тисяч людей. Спочатку від Майдану Волі вони пройшли парадом щасливих сімей до головного майданчику заходу в улюбленому містянами парку. Тут їх привітали представники влади та організатори, лідери церковних громад регіону. Завдяки зусиллям ініціатора заходу – керівника Запорізького міського центру допомоги Дмитра Матюхіна всі дітлахи отримали подарунки від «Доброго самарянина».

Впродовж цілого дня у парку для усіх – від найменших до дорослих – діяло більше 200 локацій. Дітей та підлітків знайомили із різними професіями та видами спорту, розважали й захоплювали, знайомили із різними країнами та континентами. Як завжди поліція та рятувальники підготували власні освітні програми для дітей і дорослих. Активну участь в організації свята взяли церковні громади. Вельми багатолюдно було на локації Запорізької римо-католицької єпархії храму Бога Отця Милосердного.

Про хід свята та проблеми захисту дітей на прес-конференції говорили організатор «Фестивалю сім’ї» Дмитро Матюхін, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, представники обласної та міської влади. Участь у заході взяли владика Фотій (Українська православна церква Київського патріархату), єпископ-помічник Ян Собіло (Римсько-католицька церква), пастор церкви „Сіон” Андрій Ярмохін та представники інших протестантських церков.

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба підкреслив, що Запорізький фестиваль сім’ї унікальний, найбільший, що проводиться в Україні.