Юліана Козаченко: “Запорізькі роботодавці забезпечили до соціальних фондів 2,7 мільярда гривень”

Юліана Козаченко: "Запорізькі роботодавці забезпечили до соціальних фондів 2,7 мільярда гривень"

За п’ять місяців поточного року з доходів працюючих громадян до соцфондів сплачено понад 2,7 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко. Керівник фіскальної служби області зазначила, що надходження майже на 600 мільйонів перевищили минулорічні.

Серед бюджетоутворюючих підприємств регіону – виробники електроенергії, кольорових металів, відомства державного управління, сфери охорони громадського порядку та безпеки.

Усього, за даними звітності, роботодавці Запорізької області використовують працю майже 377 тисяч громадян, на доходи яких нараховують ЄСВ. Більшість із них працюють у суб’єктів господарювання-юридичних осіб – майже 92 відсотки, понад 8 відсотків – у фізосіб-підприємців.

Нагадаємо, у 2018 році для підприємців та членів фермерських господарств мінімальний страховий внесок складає 819,06 гривні на місяць. Звільняються від сплати ЄСВ фізичні особи-підприємці та члени фермерських господарств, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю. Базова ставка ЄСВ на доходи найманих працівників встановлена на рівні 22 відсотки.

Головне управління ДФС у Запорізькій області