Школа чемпіонів відзначила 51-й день народження

Школа чемпіонів відзначила 51-й день народження

Комунальний заклад «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради приймала на святі з нагоди річниці вихованців, випускників, депутатів Запорізької обласної ради Юрія Ружина, Романа Кузьменка, Сергія Бєлікова, керуючого справами виконавчого апарату облради Володимира Подорожка, представників облдержадміністрації, громадських організацій та городян.

Вітаючи спортсменів та їх наставників, Володимир Подорожко відзначив, що школа змінюється на краще, нових успіхів досягають її вихованці.

– Депутатський корпус облради підтримує заходи, організовані Школою. Приємно відзначити, що депутати обласної ради спрямовують на спорт додаткові кошти, зокрема, з депутатських фондів, адже розуміють, що здорова дитина – це запорука успішного майбутнього нашої країни, – сказав керуючий справами виконавчого апарату облради та побажав присутнім здоров’я, миру, злагоди, а обласній школі вищої спортивної майстерності – подальших успіхів!

Директор «ЗОШВСМ» Олексій Гацуля наголосив, що за рік заклад підтвердив статус лідера Запорізької області у спорті та наближується до лідерів по Україні.

– Найголовніше за рік – ми виправдали надії, які покладала на нас область: ми маємо призерів, чемпіонів серед учасників спартакіад, універсіад, чемпіонатів України, Європи та світу. Наша школа стала п’ятою серед ШВСМ, а ще декілька років тому ми були на 18-й сходинці. На цей рік заплановано розпочати масштабну реконструкцію школи, яка підтримана депутатським корпусом облради, тож, попереду – оновлення школи, – зауважив Олексій Гацуля, подякувавши депутатам обласної ради за підтримку та допомогу у покращенні  матеріально-технічної бази закладу.

День народження Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності відзначали показовими виступами спортсменів, вихованців школи,  творчими номерами гостей, врученням спеціальних нагород, навіть, святковим кулішем. Також з нагоди свята збірна команда облради та облдержадміністрації разом з командою ШВСМ зіграли сьогодні зранку  товариський футбольний матч. Рахунок – 7:7.

Довідково: на сьогоднішній день, КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» нараховує   156 вихованців з 14 видів спорту. Свою майстерність юним спортсменам передають 28 штатних тренерів.