Форум-театр «Я тебе чую!» завітав до військової частини 3029 НГУ

Форум-театр «Я тебе чую!» завітав до військової частини 3029 НГУ

3 червня, до гвардійців у гості завітали трошки незвичні актори, з інтерактивним спектаклем під багатозначною назвою «Я тебе чую». Цей захід є соціальною ініціативою громадської організації «Комунікаційний центр “Долоні”» та реалізується за підтримки громадської організації «Країна вільних людей». Проект має на меті зниження насилля у сім’ях військовослужбовців, учасників АТО та попередження його появи в українському суспільстві.

Для бійців, на сцені клубу, влаштували справжнє театралізоване дійство, з розбиранням окремих конфліктних дій та ситуацій які можуть трапитися з військовослужбовцем у повсякденному житті. Гвардійці мали змогу прийняти участь у грі сцени конфлікту та продемонструвати свій варіант вирішення конфліктної ситуації, яку актори влаштовували на сцені. Незвичний форум-театр зібрав багато позитивних вражень у військовослужбовців, які з захопленням слідкували за тим, що відбувається.

«Я задоволена реакцією солдатів, все пройшло дуже позитивно. Впевнена їм так само сподобалось…» – підсумувала керівник проекту «Я тебе чую!» Лариса Головко.

старший солдат Олег Соловйов