Юліана Козаченко: ” Надходження до держбюджету від запорізьких платників перевищили 2,7 мільярда”

Юліана Козаченко: " Надходження до держбюджету від запорізьких платників перевищили 2,7 мільярда"

За січень-травень 2018 року від платників податків Запорізької області до державного бюджету надійшло понад 2 мільярда 757 мільйонів гривень (без врахування показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, порівняно з минулим роком сплачена сума зросла майже на 660 мільйонів або на 31 відсоток.

У розрізі податкових платежів питому вагу доходів державної казни займає податок на додану вартість – з початку року суб’єкти господарювання спрямували 1 мільярд 260 мільйонів ПДВ, що на 383 мільйони або на 44 відсотки більше, ніж торік

Від податку на доходи фізичних осіб бюджет отримав 630 мільйонів, що перевищує рівень минулого року на 125 мільйонів або на 25 відсотків.

Підприємства регіону за п’ять місяців перерахували 391 мільйон гривень податку на прибуток, це на 80 мільйонів або на 26 відсотків більше надходжень січня-травня 2017 року.

Також значні відрахування забезпечені від військового збору – майже 201 мільйон та рентної плати за використання природних ресурсів – 145 мільйонів гривень.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області