Табірний збір артилерійських підрозділів військової частини 3029 НГУ

Табірний збір артилерійських підрозділів військової частини 3029 НГУ

4 червня, на базі військового полігону під Новомосковськом Дніпровської області розпочався табірний збір з артилерійськими підрозділами військової частини 3029 Національної гвардії України.

Метою навчальних зборів є удосконалення професійних навичок у бою та обороні, підготовка до зборів, які у найближчий час пройдуть серед усіх артилерійських підрозділів Національної гвардії України на базі Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів, що знаходиться у Київській області.

На відкриття зборів прибув начальник артилерії Південного оперативно-територіального об’єднання полковник Андрій Український, який привітав особовий склад з початком зборів та побажав успіхів у навчанні.

Бійці протягом двох тижнів будуть жити у польових умовах в наметовому таборі, покращуючи свій бойовий вишкіл. Гвардійцям доведеться завзято працювати та виконувати чимало завдань, пов’язаних з приведенням зброї та підрозділу в повну бойову готовність, вправлятися з маневруванням техніки та вдосконалювати загальні бойові навички.

«Я впевнений, що усі бійці, які приймають участь у цих навчальних зборах мають добрий настрій та бажання вдосконалювати свої навички. У польових умовах матеріал значно краще засвоюється та ще й свіже повітря йде на користь.» – зазначив лейтенант Олександр Фанагей.

 старший солдат Олег Соловйов