У Запоріжжі поліцейські вилучили наркотики на суму близько 200 тисяч гривень

У Запоріжжі поліцейські вилучили наркотики на суму близько 200 тисяч гривень

Правоохоронці провели санкціонований обшук у родички наркозбувача регіону. За місцем мешкання жінки поліцейські вилучили близько 100 грамів метадону.

4 червня працівники Управління протидії наркозлочинності та слідчий підрозділ ГУНП в Запорізькій області в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України провели санкціонований обшук в Шевченківському районі Запоріжжя.

За місцем мешкання родички одного з наркозбувачів  запорізького регіону поліцейські виявили та вилучили згортки з наркотичною речовиною загальною вагою близько 100 грамів (наркотичний засіб «метадон»), мобільні телефони, ваги та інші речові докази.

Жінку 1969 року народження затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

За цінами наркозбувачів, вартість вилученого наркотичного засобу «метадон» складає близько 200 тисяч гривень.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що раніше начальник ГУНП Сергій Коміссаров зазначав про активну боротьбу працівників поліції Запорізької області з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Відділ комунікації поліції Запорізької області