За добу запорізькі поліцейські повернули додому двох неповнолітніх

За добу запорізькі поліцейські повернули додому двох неповнолітніх

Правоохоронці розшукали неаовнолітню, яка пішла з дому в Мелітополі та встановили мати малолітньої дитини, яка без супроводу дорослих гуляла вулицями Бердянська. В обох випадках на батьків складено адміністративні протоколи.

1 червня до Мелітопольського відділу звернулась місцева мешканка 1973 року народження з заявою про те, що її неповнолітня донька не повернулась додому.

Правоохоронці за декілька годин розшукали зниклу дівчину 2004 року народження, яка гуляла неподалік місця мешкання. Стосовно неї злочинів скоєно не було.

Того ж дня близько 23 години до Бердянського відділу поліції зателефонували небайдужі громадяни, які на зупинці громадського транспорту по вулиці Волі у місті Бердянск побачили дівчинку 9-10 років без супроводу дорослих.

Одразу встановити особу дівчинки та місце її мешкання не вдалось. Заяв про зникнення дівчинки продовж дня та ночі також не надходило. Тому її помістили до  лікарні.

2 червня до Бердянського відділу поліції звернулася мати дівчинки. Нею виявилася жителька міста 1986 року народження. Остання пояснила, що намагалась розшукати доньку 2008 року народження самотужки.

Працівники ювенальної превенції провели профілактичні бесіди з неповнолітніми та їх батьками та роз’яснили норми діючого законодавства.

За обома фактами стосовно батьків складені адміністративні протоколи за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).  

Нагадаємо, що працівники підрозділів ГУНП в Запорізькій області привітали малечу зі святом та познайомили зі своєю роботою.

Відділ комунікації поліції Запорізької області