Юліана Козаченко: “Місцеві скарбниці Запорізької області отримали 3,1 мільярда гривень”

Юліана Козаченко: "Місцеві скарбниці Запорізької області отримали 3,1 мільярда гривень"

З початку року запорізькі платники податків спрямували до місцевих бюджетів 3 мільярди 143 мільйони гривень (без врахування даних великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Коментуючи надходження, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко повідомила, що доходи скарбниць громад порівняно з минулорічними зросли на 485 мільйонів або на 18 відсотків.

Найбільші надходження до бюджетів забезпечила сплата податку на доходи фізичних осіб, яка за п’ять місяців склала майже 1,9 мільярда гривень, що на 376 мільйонів або на 25 відсотків більше, ніж торік.

Представники малого і середнього підприємництва перерахували понад 482 мільйони гривень єдиного податку, що на 99 мільйонів або на 26 відсотків перевищує показники січня-травня 2017 року.

Оподаткування земель поповнило бюджети на 401 мільйон, землекористувачі та власники ділянок збільшили відрахування відносно минулого року на 1,7 мільйона.

Від роздрібної реалізації суб’єктами господарювання підакцизних товарів казна отримала 81 мільйон гривень акцизного податку. Надходження від рентних платежів за користування природними ресурсами зросли порівняно з аналогічним періодом 2017 року на 12 мільйонів і склали 86,5 мільйона.

Головне управління ДФС у Запорізькій області