Поліція Запоріжжя продовжує боротьбу зі стихійною торгівлею

Поліція Запоріжжя продовжує боротьбу зі стихійною торгівлею

З метою припинення стихійної торгівлі, дільничні офіцери поліції спільно з фахівцями інспекції з благоустрою Запорізької міської ради провели рейди. Під час заходів вилучено рибну, плодово-ягідну продукцію, а також взуття та одяг на суму близько 24 тисячі гривень.

5 червня в Хортицькому та Дніпровському районах Запоріжжя поліцейські та представники влади провели профілактичні заходи по боротьбі з стихійною торгівлею.

В ході рейдів правоохоронці вилучили рибну, плодово-ягідну продукцію, а також взуття та одяг на суму 24 тисячі гривень. Стосовно порушників складено адміністративні матеріали за ст. 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях», та за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

До прийняття судом рішення, все вилучене передано на відповідальне збереження до складських приміщень держустанов Запоріжжя.

З початку року працівники Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області провели 97 рейдів під час яких складено 244 адміністративних матеріали.

Нагадаємо, на Запоріжжі поліцейські розпочали Всеукраїнську операцію «Літо».

Відділ комунікації поліції Запорізької області