Раніше засуджений організатор “конвертцентру” знову відповість перед судом за легалізацію незаконних доходів

Раніше засуджений організатор "конвертцентру" знову відповість перед судом за легалізацію незаконних доходів

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури м. Запоріжжя викрили факт легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

За даними слідства, ще в 2015 році підозрюваний організував діяльність конвертаційного центру і протягом 2015-2016 років, діючи в складі організованої групи, використовував групу підконтрольних фіктивних підприємств для прикриття незаконної діяльності. Ділки штучно формували податковий кредит з ПДВ і валові витрати для підприємств реального сектору економіки у Запорізькій, Закарпатській областях та м. Києві. За цими фактами фігурант та інші його спільники вже були засуджені в 2016 році.

У подальшому, частину коштів, отриманих від здійснення вказаної незаконної діяльності, в сумі 369 тисяч гривень підозрюваний використав для придбання автомобіля, який оформив на члена своєї сім’ї, чим легалізував доходи, одержані злочинним шляхом.

У ході досудового розслідування накладено арешт на елітні авто та нерухомість підозрюваного та членів його сім’ї на загальну суму 3,8 мільйона гривень.

Стосовно фігуранта до суду направлено обвинувальний акт за фактом легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Головне управління ДФС у Запорізькій області