У Комунарському районі Запоріжжя поліцейські встановили особу чоловіка, який проявляв агресію та підвищену увагу до дітей

У Комунарському районі Запоріжжя поліцейські встановили особу чоловіка, який проявляв агресію та підвищену увагу до дітей

За фактом повідомлення у соціальних мережах про протиправні дії місцевого мешканця по відношенню до дітей, у Комунарському районі Запоріжжя, триває перевірка.

В соціальних мережах та на Інтернет-ресурсах з’явилась інформація про те, що в Комунарському районі Запоріжжя на дитячих майданчиках часто помічають чоловіка з психічними розладами, який проявляє агресію та особливу увагу до дітей.

Працівниками Комунарського відділення поліції інформація була внесена до журналу Єдиного обліку. Поліцейські виїхали на місце події, опитали свідків та оперативно встановили особу громадянина, на якого вказували місцеві мешканці. Ним виявився чоловік 1984 року народження, який страждає на психічні розлади та неодноразово проходив лікування в медичному закладі.

Правоохоронці викликали на місце бригаду медичної допомоги та на даний час чоловіка поміщено до стаціонару лікарні.

Триває перевірка.

Працівники поліції звертаються до громадян із проханням повідомляти про будь-які факти вчинення злочинів чи правопорушень дітьми чи щодо дітей, очевидцями яких ви стали, за телефонами «102» або 239-21-02. 

Відділ комунікації поліції Запорізької області