У Запоріжжі поліцейські вилучили близько 100 грамів метадону

У Запоріжжі поліцейські вилучили близько 100 грамів метадону

Під час обшуку в Олександрівському районі Запоріжжя слідчі спільно з Управлінням протидії наркозлочинності вилучили у місцевої мешканки наркотичний засіб «метадон» та зброю. Вартість вилученого близько 200 тисяч гривень.

05 червня слідчі Вознесенівського відділення поліції спільно з працівниками Управління протидії наркозлочинності ГУНП України в Запорізькій області провели санкціонований обшук в Олександрівському районі Запоріжжя.

За місцем мешкання раніше не засудженої жінки 1980 року народження поліцейські вилучили наркотичну речовину загальною вагою близько 100 грам (наркотичний засіб «метадон»), пістолет «Форт-12М» та мисливську рушницю.

Все вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Крім того, встановлено, що фігурантка зберігала наркотики з метою подальшого збуту. За цінами наркозбувальників, вартість вилученого наркотичного засобу складає близько 200 тисяч гривень.

В діях зловмисниці вбачаються ознаки ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

З початку року запорізькими поліцейськими 332 особам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів в сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Нагадаємо, що правоохоронці провели санкціонований обшук у родички наркозбувача регіону. За місцем мешкання жінки поліцейські вилучили близько 100 грамів метадону.

Відділ комунікації поліції Запорізької області