Протягом тижня дільничні на території Запорізької області знищили 6 наркоплантацій

Протягом тижня дільничні на території Запорізької області знищили 6 наркоплантацій

Працівники сектору превенції, під час операції «Мак», протягом тижня виявили шість наркопосівів на території області. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження.

На території всієї держави проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак». Дільничними офіцерами поліції Запорізької області проводиться комплекс профілактичних заходів на виявлення незаконних місць виготовлення та зберігання наркотичних речовин.

За тиждень дільничними виявлено 6 фактів незаконного обігу наркотичних речовин.

В місті Токмак поліцейські в ході санкціонованого обшуку вилучили 189 кущів коноплі, які місцевий мешканець 1962 року народження вирощував у себе на подвір’ї.

На земельній ділянці в селі Першотравневе працівники сектору превенції Розівського відділення поліції виявили та вилучили 91 кущ снотворного маку, які вирощувала місцева мешканка 1950 року народження.

В селищі міського типу Більмак у місцевого мешканця 1948 року народження вилучено 52 куща коноплі.

А в селі Скельки Василівського району дільничні виявили 107 кущів коноплі, які місцевий мешканець вирощував у квартирі.

Крім того, в селі Миколаївка Бердянського району у місцевого мешканця 1992 року народження було вилучено 89 кущів коноплі, які він вирощував у себе на присадибній ділянці.

Все вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ст.310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Тривають досудові розслідування.

Запорізькі поліцейські звертаються до громадян, якщо ви володієте інформацією щодо фактів незаконного посіву та вирощування нарковмісних рослин або осіб причетних до діяльності пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів звертайтесь до дільничного офіцера поліції, до найближчого територіального підрозділу поліції або за телефоном «102».

Нагадаємо, що під час обшуку в Олександрівському районі Запоріжжя слідчі спільно з Управлінням протидії наркозлочинності вилучили у місцевої мешканки наркотичний засіб «метадон» та зброю.

Відділ комунікації поліції Запорізької області