З депозитних відсотків запоріжців до бюджету сплачено майже 22 мільйони

З депозитних відсотків запоріжців до бюджету сплачено майже 22 мільйони

За п’ять місяців поточного року з відсотків банківських вкладів запорізьких платників до державного бюджету надійшло понад 21,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 1,2 мільйона більше, ніж торік.
Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, лише за попередній місяць із отриманих доходів до державної казни перераховано майже 4,4 мільйона, що на півмільйона перевищує сплату у травні 2017 року.
Керівник фіскальної служби області повідомила, що більшість надходжень забезпечили фінансові установи м. Запоріжжя – близько 15,5 мільйона, також значні відрахування від платників м. Мелітополь, Мелітопольського, Приазовського районів – майже 1,8 мільйона та м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 1,6 мільйона.
Нагадаємо, що відсотки від депозитних банківських рахунків, вкладів у кредитних спілках та інші проценти підлягають оподаткуванню. Нарахування і утримання податку, ставка якого становить 18 відсотків, здійснює фінансова установа. При цьому у податковому розрахунку не відображається інформація про суми окремого банківського вкладного (депозитного) або поточного рахунку, ощадного сертифіката, вкладу члена кредитної спілки, суми нарахованих процентів, а також відомості про вкладників.

Головне управління ДФС у Запорізькій області