«Недитячі забави» гвардійців

«Недитячі забави» гвардійців

7 червня, особовий склад військової частини 3029 Національної гвардії України вдосконалював свої професійні навички та бойовий вишкіл на навчально-тренувальному центрі частини.

З самого ранку гвардійці відпрацьовували вправи навчальних стрільб з різних видів зброї – автоматів, пістолетів, снайперських гвинтівок та гранатометів. Завданням бійців було відточення бойових навичок зі штатною зброєю та вдосконалення техніки ведення бою в атаці, або в обороні.

Після тренувань гвардійці демонстрували свої вміння, вправно володіти штатною зброєю, на вогневому рубежі, де під пильним контролем керівника стрільб та командирами підрозділів хлопці вели вогонь по мішеням.

«Завжди радий приїжджати на полігон, мені тут подобається. Кожного разу командир працює над тим, щоб ми відточували свої результати і я для себе відкриваю щось нове…» – поділився старший солдат Андрій Бондаренко.

Водночас з іншими бійцями на навчально-тренувальному центрі займались і бійці кращого гранатометного розрахунку 1 батальйону оперативного призначення, який невпинно готується до найближчих змагань на першість Південного оперативно-територіального об’єднання. Хлопці тренували швидкісне проходження складної місцевості для зайняття оборони та вели вогонь по умовному супротивнику з різних позицій.

Змагання відбудуться вже найближчим часом, тож побажаємо нашим хлопцям впевненості та вдачі. По результатам занять на навчально-тренувальному центрі військової частини 3029 НГУ завдання виконані, цілі досягнуті.

страший солдат Олег Соловйов