У Мелітополі припинено виробництво та продаж через Інтернет алкогольного фальсифікату

У Мелітополі припинено виробництво та продаж через Інтернет алкогольного фальсифікату

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області ліквідували підпільний цех, в якому виготовлявся фальсифікований алкоголь під виглядом відомої марки.

У рамках проведення операції “Акциз-2018” та розслідування кримінального провадження за статтями 204, 199 КК України було встановлено, що місцевий житель м. Мелітополя організував підпільний цех, де незаконно виготовлялись алкогольні напої шляхом змішування спирту з водою. Отримана спиртовмісна суміш за допомогою обладнання розливалась у скляні пляшки з етикетками відомої торгової марки. У процесі “виробництва” використовувався спеціальний закупорювальний пристрій кустарного виробництва, сурогат закупорювався металевими ковпачками та обклеювався підробленими марками акцизного податку.

Реалізація фальсифікату здійснювалась на території Запорізької області через оголошення в мережі Інтернет.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених за місцем виготовлення, зберігання та реалізації, а також в автомобілі, який використовувався для транспортування, з незаконного обігу вилучено одну тисячу літрів спирту, 1630 пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв з етикетками відомої горілки, 518 підроблених акцизних марок, металеві ковпачки, порожні пляшки та етикетки з логотипом відомої горілки, а також обладнання для масового виготовлення фальсифікату (електричний двигун, фільтрувальна станція, промисловий фен, станок для закупорювання пляшок, пристрої для виготовлення та розливу фальсифікованих алкогольних напоїв).

Загальна вартість вилученого склала 650 тисяч гривень, з них товарів підакцизної групи – 500 тисяч гривень.

На даний час триває слідство.

Головне управління ДФС у Запорізькій області