Бліц-опитування: За якими критеріями плануєте  шукати свого сімейного лікаря?

Бліц-опитування: За якими критеріями плануєте шукати свого сімейного лікаря?

1.Євген Васильович, пенсіонер:

-Власне я вже підписав договір з сімейним лікарем в нашій поліклініці. Особливо шукати не довелось. Багато років лікуюсь у одного і того ж участкового терапевта, жінки. Вона мене добре знає, і я її теж добре знаю. Кращого лікаря для себе навряд чи я собі знайду.

2.Галина, прибиральниця, Вільнянський район:

-У нас в селі один лікар , один фельдшер, і одна медична сестра. Тому вибирати сімейного лікаря нам немає з кого. Який є, такий вже нехай і буде. Мені взагалі здається що всі лікарі однакові.

3.Юрій, художник, м.Київ:

-Критерії дуже прості. Якщо доктор, у якого ви лікувалися раніше, цілком вас влаштовує, то угоду можна укласти з ним. Якщо хочете знайти іншого, кращого, то розумніше попитати у знайомих, сусідів, колег на роботі.

4.Ашот, студент:

-Сімейного лікаря треба обирати не тільки за професійними якостями, а більше за людськими. Він має піклуватися про людей, дбати про них. Бути уважним і терплячим.

5.Ганна, продавчиня:

-Я сама не знаю як обрати сімейного лікаря. Живу тут нещодавно, до лікарів не зверталась. Навіть медичної картки в місті у мене немає. Мабуть треба зайти у найближчу лікарню і попитати в регістратурі і у людей в черзі.