Нагороджений почесною грамотою Запорізької обласної ради

Нагороджений почесною грамотою Запорізької обласної ради

Олександр Максимов, член фотоклубу «Запоріжжя» і Національної Спілки фотохудожників України.фотохудожник і кореспондент газети «Запорізька правда», нагороджений почесною грамотою Запорізької обласної ради..

Прихильник жанрової і документальної фотографії, яка розкриває поетику повсякденності, психологізм і світ душі сучасної людини.

Його перша персональна виставка пройшла в 2000 р в виставковому залі Спілки фотохудожників в м. Запоріжжя. Після цього персональні виставки він проводить щороку. Крім цього регулярно влаштовує виставки в обласній центральній бібліотеці м. Запоріжжя, наприклад «Перечитуючи Чехова», також організував виставку в приміщенні Головного управління СБУ у Запорізькій області.. Як викладач мистецтва фотографії на різних навчальних курсах на громадських засадах, виховав плеяду талановитих молодих фотографів. Лауреат і призер численних національних і зарубіжних фотоконкурсів і салонів.

Веде свій блог «Записки фотографа» в якому щедро ділиться своїм знахідками, і надає послідовникам різноманітні технічні поради.