ПАТ «Укрзалізниця»  потребує висококваліфікованих працівників

ПАТ «Укрзалізниця» потребує висококваліфікованих працівників

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та ПАТ «Укрзалізниця» щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів, направлених на підтримку зайнятості, оперативному доборі та організації професійної підготовки фахівців для підрозділів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця», сьогодні, 12 червня, у Запорізькому обласному центрі зайнятості відбувся Ярмарок вакансій.

«Укрзалізниця є однією із найбільших організацій в країні, яка покриває практично всю територію країни та забезпечує роботою багато тисяч українців. Тож, поглиблена співпраця із службою зайнятості, зокрема, щодо укомплектування вільних вакансій, є вкрай важливою. Ми готові до плідної співпраці. Така форма роботи як ярмарки вакансій – один із дієвих механізмів прискорення працевлаштування безробітних та ефективного заповнення актуальних вакансій для роботодавця. Тільки у минулому році на замовлення роботодавців в області було проведено більше 17 тис. ярмарок та міні ярмарок-вакансій. Для ПАТ «Укрзалізниця такі заходи вже відбулись в Південному, Шевченківському, Мелітопольському РЦЗ, Пологівській районній філії та Токмацькій міськрайонній філіях Запорізького ОЦЗ. За результатами вже багато учасників цих ярмарок працевлаштовані на постійну роботу», – відзначила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Начальник служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Оксана Савченко повідомила, що в Запорізькій області функціонує 75 станцій і для забезпечення безперебійного і якісного перевезення пасажирів та вантажів, підприємство потребує висококваліфікованих працівників. О.Савченко детально розповіла про рівень заробітної плати, умови праці, підвищення кваліфікації, пільги, медичне страхування для працівників та оздоровлення працюючих та членів їх сімей.

Заступник начальника служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» в м.Дніпро Ю.Кнець відповів на всі запитання присутніх.

В Ярмарку вакансій взяли участь біля 100 безробітних. Зацікавлені

пропозицією були запрошені на співбесіду.

Довідково: актуальні вакансії на підприємстві ПАТ «Укрзалізниця»: електрогазозварювальник, машиніст, машиніст крана, складач поїздів, бульдозерист, слюсар, токар, ремонтник та ін..

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061)233-11-47

Актуальні вакансії різних напрямків також можна переглянути на сайті   Jooble за посиланням: