Аукціон «Рука підтримки»: дякуємо за добро та щирість

Аукціон «Рука підтримки»: дякуємо за добро та щирість

Минулої суботи Запорізька обласна організація НСЖУ в рамках святкування професійного свята – Дня журналіста – провела благодійний аукціон «Рука підтримки» для ветеранів-журналістів та журналістів, які потребують допомоги у лікуванні. Проходив він в стінах Запорізького музичного училища ім. Платона Майбороди.

В якості лотів на аукціоні були представлені роботи самих журналістів – картини, фото картини на полотні, художні фотографії, книги запорізьких письменників, а також вироби з порцеляни, металу (художня ковка), з природних матеріалів та художні полотна визнаних майстрів пензля, які надали для аукціону наші численні партнери та благодійники.

На заклик взяти участь в аукціоні «Рука підтримки» та в проведенні святкових заходів до Дня журналіста відгукнулося чимало небайдужих людей, для яких творити добро є природною потребою душі, і тому їх допомога – неоціненна. Бо вимірюється не лише кількістю вкладених коштів, а щирим бажанням підтримати тих, хто цього потребує. Запорізька обласна організація НСЖУ щиро вдячна кожному з них.

Це – учасники аукціону – народний депутат України Олександр Романовський, депутати Запорізької обласної ради Юрій Ружин, Геннадій Фукс, Віктор Щербина, депутат Запорізької міської ради Ігор Чумаков, комбінат «Запоріжсталь», голова Василівської РДА Валерій Кошеленко. корпорація «Кераміст» (генеральний директор Дмитро Зусманович), директор видавничого будинку «Кераміст» Дмитро Плеханов, бізнесмени Олексій Литвин, Олег Серовський, Андрій Гамов, голова Міжнародного клубу друзів «Віконт» Віктор Худяков та інші.

Запорізька обласна організація НСЖУ також висловлює щиру подяку представникам влади, ділових кіл та громадських організацій, які надали допомогу в організації та в проведенні і аукціону, і журналістського свята, сприяли тому, щоб воно стало по-домашньому теплим і радісним.

Це – голова Запорізької РДА Анатолій Васюк, директор фірми «Урожай», керівник громадської організації «Купуй запорізьке!» Олексій Пучков, бізнесмени Сергій Кочаров, Юрій Керопян, громадський діяч Петро Гончарук, директор Запорізького міського Палацу дитячо-юнацької творчості, член правління ЗОО НСЖУ Людмила Маринюк, директор музичного училища ім. Платона Майбороди, заслужений працівник культури Сергій Пелюк та творчі колективи цього закладу, які підготували прекрасну концертну програму.

Ми щиро вдячні нашим партнерам і друзям, хто надав свої картини та вироби для проведення аукціону: відомим запорізьким художникам Гагіку Кургіняну та Людмилі Лисиці, директору Запорізького порцелянового заводу Анатолію Титову, клубу «Автомобіліст», вихованцям художньої студії Палацу дитячо-юнацької творчості.

Хочемо сказати слова подяки та приязні нашим колегам-журналістам, чиї роботи були виставлені на продаж і знайшли своїх покупців на аукціоні: Олені Шевчук, Наталії Федоровій, Наталії Зворигіній, відомим майстрам-фотохудожникам Юрію Зелінському, Олександру Прилепі, Володимиру Шеремету, Сергію Томку, обласній організації Національної спілки письменників України (голова – член НСЖУ Олександр Медко), ветеранам-журналістам Віктору Педаку та Степану Рев’якіну, які надали в якості лотів книги, та члену НСЖУ, співаку і композитору Анатолію Сердюку, збірка аудиодисків його пісень теж знайшла своїх покупців на благодійному аукціоні.

Дякуємо всім вам, дорогі наші друзі, партнери і колеги! Завдяки вашій підтримці ми зможемо надати допомогу журналістам, які сьогодні конче її потребують.

Наталія Кузьменко,

голова Запорізької обласної організації НСЖУ,

заслужений журналіст України