Читайте у газеті “Запорізька правда” за 14.06.2018

Читайте у газеті "Запорізька правда" за 14.06.2018

Шановні друзі! У четвер, 14 червня , виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.

Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.

Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.

Найважливішими для нас у цей буремний час залишаються родинні стосунки. Про цінність сім’ї для сучасних українців та свято родин у Запорізькому центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» читайте у газеті «Запорізька правда».

Прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви, відкриваючи для себе сторінки правди в історії України, ставали свідомими громадянами.

Невдовзі своє професійне свято відзначатимуть медичні працівники України. Окрім того, що нам всім є за що віддячити лікарям і медичним сестрам, а отже, щиро привітати наших рятівників – тих, хто, часом, повертає нас до повноцінного життя, хочемо ще й обговорити проблеми медичної галузі і шляхи їх виішення.

Адже система охорони здоров’я України вже давно потребувала нагальних кардинальних змін. За 26 років незалежності нашої країни “невдалих” кроків на шляху реформу медичній галузі було зроблено досить багато, але жодного разу держава не могла здійснити задумане та зламати стару “трухняву” систему, повністю змінивши візію, орієнтуючись на кращі світові зразки. Які перспективи у нинішньої спроби змінити систему надання медичних послуг в Україні? Про це розповідає газета «Запорізька правда».

Крім того, тільки у нашій газеті в рубриці «Справи небайдужих» ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють.

Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.

Їх чимало у нинішньому випуску – на будь-який найвишуканіший смак. Адже для когось сенсаційною здаватиметься одна інформація, для іншого – друга. В цілому ж, захопливе читання ми вам гарантуємо.

До цієї категорії також можна віднести і сенсаційні культурні події на теренах нашої області. Зокрема, мова про гучний фестиваль дитячих театрів, який вперше пройшов у Бердянську. Про його сенсації читайте у публікації Віталіни Московцевої.

Подаємо й корисну ужиткову інформацію.

На курортах Запорізької області гостинно зустрічають відпускників. Де краще відпочити, щоб недорого і ефективно? Журналісти «Запорізької правди» підготували для своїх читачів огляд місць відпочинку на Азовському узбережжі.

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.

«Запорізька правда» також пропонує й цікаву рубрику «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й надіслані читачами. Нині пропонуємо вашій увазі розповідь про унікальні випадки взаємодії у природі тварин різних, почасти аж ніяк не дружніх один до одного, видів. Спостерігачами яких унікальних явищ у світі тварин ставали запоріжці, дізнайтесь із газети.

Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.