Арт-диво Запоріжжя – муніципальний театр танцю!

Арт-диво Запоріжжя – муніципальний театр танцю!

Бенефіціари і працівники Дитячого центру БО «БФ «Карітас Запоріжжя» вдячні за дивовижні хореографічні вистави і концерти митцям Запорізького муніципального театру танцю. Ми захоплені пластикою та грацією колективу. Всі танцювальні постановки були зі змістом та шикарними костюмами. Нас неодноразово запрошували впродовж сезону на вистави та концерти. Ми збагатилися на позитивні враження, морально відпочили!

І дорослі, і діти були в захваті від майстерної хореографічно-акторської гри та музичного супроводу вистави «З коханням не жартують». Наша вдячна матуся, пані Оля, у якої під опікою двоє дівчаток, зазначила: «Я довго не могла пояснити їм, що таке любов і як до неї ставитися. А завдяки цій виставі, за 1 годину 20 хвилин вдалося все донести. Донечки усвідомили, що любов – це бережливе ставлення до почуттів іншої людини. Та як важливо не образити, не підвести, не висміяти почуття іншої людини».

Танцювальна вистава «Тіні забутих предків» нас занурила в автентичну культуру гуцульщини. Хочемо відмітити багаті костюмовані наряди та музичне наповнення, оригінальні декорації. Велика подяка режисерам та постановникам за їх професіоналізм. Актори-хореографи вміло передали сюжет мовою танцю. Все і без слів було зрозуміло. Актори вклали багатий спектр емоцій, а, ми, глядачі змогли це прийняти та пережити.вистава –

Концерт “Терпсихора запалює зірки” – масштабне та дивовижне дійство, яке погрузило нас в казкове дійство танцювальних етюдів колективів нашої області. Цей концерт нас відволік від буденності, подарував радість і насолоду цієї чудовою миттю!

Кожна вистава — це не просто культурний похід або розважальний захід, а це незрима феєрія думок, ідей, дійства, яка передається на тонкому духовно ментальному рівні, і який впливає на глядачів. Завдяки танцювальним виставам надається можливість відкрити своїх близьких по-інакшому та краще пізнати самого себе. Відбувається поглиблення в духовний світ людини, де вона емоційне збагачується. Між батьками і дітьми з’являється спільна довіра та відновлюється зв’язок.