Юліана Козаченко: «Майже сто мільйонів гривень запорізькі аграрії сплатили  до місцевих бюджетів»

Юліана Козаченко: «Майже сто мільйонів гривень запорізькі аграрії сплатили до місцевих бюджетів»

Агровиробники Запорізького регіону, які ведуть свою діяльність за спрощеною системою оподаткування, перерахували до місцевих бюджетів майже сто мільйонів гривень єдиного податку. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко. Надходження від цієї категорії платників зросли на 20,5 мільйона або на 26 відсотків.

Керівник фіскальної служби області розповіла про територіальний розподіл надходжень, зазначивши, що від платників Пологівського, Більмацького та Розівського районів надійшло 15,4 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського – майже 13,4 мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського – 12,2 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського та Приазовського районів – 11,6 мільйона, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 11,5 мільйона, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – понад 10 мільйонів, Василівського та Михайлівського – 9,8 мільйона, Якимівського та Веселівського – 9,6 мільйона, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – близько 6 мільйонів.

Сьогодні у четвертій групі спрощеної системи оподаткування знаходяться 2,2 тисячі платників регіону, що майже на сто суб’єктів господарювання більше, ніж у минулому році. Всі вони – аграрії, у яких частка виробленої сільгосппродукції за рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Також відповідно до законодавства у “єдинників” IV групи необмежений граничний обсяг доходів та кількість найманих працівників. Розмір ставок податку з 1 гектара сільгоспугідь або водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та розраховується у відсотках бази оподаткування.

Головне управління ДФС у Запорізькій області