Юліана Козаченко: «На Запоріжжі власники елітних авто поповнили місцеві бюджети на 3,4 мільйона»

Юліана Козаченко: «На Запоріжжі власники елітних авто поповнили місцеві бюджети на 3,4 мільйона»

За п’ять місяців до місцевих бюджетів Запорізького регіону сплачено майже 3,4 мільйона гривень транспортного податку. Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, у порівнянні з минулим роком надходження зросли на 1,4 мільйона або на 69 відсотків.

Із загальної суми понад 2,2 мільйона надійшло від автовласників-юридичних осіб, 1,1 мільйона – від фізосіб.

Зокрема, міський бюджет м. Запоріжжя отримав 1,4 мільйона, до місцевих скарбниць Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів сплачено близько 400 тисяч, м. Мелітополь, Мелітопольського та Приазовського районів – 344 тисячі, Оріхівського та Гуляйпільського районів – 270 тисяч, бердянські та приморські платники забезпечили 263 тисячі тощо.

Нагадаємо, транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п’яти років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня. Ставка транспортного податку – 25 тисяч гривень на рік.

Фізичні особи повинні перерахувати податок не пізніше 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, юридичні особи – щоквартально авансовими внесками до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом.

Головне управління ДФС у Запорізькій області