Виявлені на Запоріжжі медичні шприці та ємності вивезено на утилізацію

Виявлені на Запоріжжі медичні шприці та ємності вивезено на утилізацію

Повідомлення про виявлення насипу небезпечних відходів надійшло від місцевого мешканця. Працівниками Комунарського відділення поліції спільно з представниками районної адміністрації та одного з місцевих підприємств відходи вилучено та вивезено для утилізації.

13 червня близько 09:00 до Комунарського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення про те, що по вулиці Новокузнецькій, біля модульного містечка на смітнику небезпечні відходи.

На місці події слідчо-оперативною групою у лісосмузі, приблизно на відстані 300 метрів від озера Малий Байкал, на ділянці виявлено насип із полімерних медичних шприців об’ємом 1, 2, 5, 10, 20 мл., крім того, у насипі виявлено скляні ємності з маркувальними наклейками.

Виявлені медичні шприці, а також ємності, порожні.

Поліцейськими спільно з представниками Комунарської районної адміністрації та товариства «Запоріжпромекологія» виявлений насип упаковано до пакетів  з метою їх подальшого перевезення на промислову базу для утилізації.

За результатами проведеної роботи буде складено акт про утилізацію виявленого та вилученого, а також складено протокол комісії з виявлення відходів.  

Нагадаємо, під час проведення слідчих дій в місті Василівка на території підприємства, його директор чинив опір працівникам правоохоронних органів.

Відділ комунікації поліції Запорізької області