Юліана Козаченко: “З прибутків запорізьких підприємств до бюджетів перераховано понад 448 мільйонів”

Юліана Козаченко: "З прибутків запорізьких підприємств до бюджетів перераховано понад 448 мільйонів"

У січні-травні поточного року підприємства регіону спрямували до бюджетів 448 мільйонів гривень (без показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

Вона зазначила, що порівняно з минулим роком рівень сплати податку збільшився на 25 відсотків або на 91,4 мільйона. Із загальної суми до державного бюджету надійшло 391 мільйон, до місцевих скарбниць – 57,3 мільйона, що відповідно, на 79,6 та 11,7 мільйона більше, ніж торік.

57 відсотків із загальних надходжень забезпечили суб’єкти господарювання обласного центру – 253,5 мільйона, платники податку на прибуток Мелітопольщини та Приазов’я спрямували 58,3 мільйона, Бердянщини та Приморська – 41,5 мільйона.

Керівник фіскальної служби області підкреслила, що серед найбільших платників податку – підприємства з обробки металу, виробники чавуну, сталі та феросплавів, неорганічних хімічних речовин, продуктів харчування, а також підприємства добувної промисловості, роздрібної торгівлі та інші.

Головне управління ДФС у Запорізькій області