На Запоріжжі за фактом отруєння дітей відкрито кримінальне провадження

На Запоріжжі за фактом отруєння дітей відкрито кримінальне провадження

В дитячому оздоровчому таборі, розташованому у Вільнянському районі Запорізької області, отруїлись діти. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове розслідування.

15 червня до Вільнянського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в селі Вільноандріївка, в дитячому оздоровчому таборі 55 відпочиваючих дітей поскаржились на біль у животі та нудоту.

Після огляду медпрацівниками 24 дитини помістили в ізолятор закладу. Деяких з відпочиваючих батьки вже забрали додому. Життю та здоров’ю дітей нічого не загрожує. Стан здоров’я неповнолітніх задовільний, стаціонарного лікування не потребують. 

Співробітники санітарно-бактеріологічної лабораторії в Запорізькій області взяли бак-посіви, зразки води та їжі й направили на лабораторне дослідження.

Слідчим Вільнянського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що запорізькі поліцейські затримали жінку за продаж власного сина.

Відділ комунікації поліції Запорізької області