Презентація та обговорення результатів опитування   «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017»

Презентація та обговорення результатів опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017»

У вівторок, 26 червня 2018 року, відбудеться презентація та обговорення результатів опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017». Представники ЗМІ з Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Сумської та Харківської областей запрошені долучитися до заходу.

Комплексне загальнонаціональне репрезентативне опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017» було проведене у грудні 2017 року. Загалом було опитано 2006 українців віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна структурі генеральної сукупності за розміром населеного пункту та географією, розмір теоретичної похибки не перевищує 2,2%.

Проведене дослідження мало на меті визначити рівень поінформованості споживачів фінансових послуг України про вітчизняну систему гарантування вкладів та, зокрема, дати відповіді на запитання:

– Що знають українці про діючу систему гарантування вкладів?

– Чи зберігають свої кошти в банках, на що зважають при виборі банку?

– Яку суму вважають достатньою для відшкодування вкладникам банків?

Участь у заході візьмуть:

– Тамара Смовженко, д.е.н., професор, консультант Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»;

– Людмила Шапран, провідний фахівець відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;

– Олеся Шніцер, провідний професіонал відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;

Для участі журналістам потрібно зареєструватися за телефонами:

067-947-42-65; 050-936-03-04.

Журналістам з Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Сумської та Харківської областей відшкодовуються дорожні витрати за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу).

 

Презентація і обговорення дослідження відбудеться 26 червня 2018 р. з 11:30 до 13:30 у Харківському прес-клубі за адресою вул. Сумська, 72, медіацентр «Время», 2-й поверх Бізнес-центру Platinum Plaza.

Захід організовується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні.