Реагування щодо діяльності ПАТ “Укрпошта”

Реагування щодо діяльності ПАТ "Укрпошта"

Головам обласних організацій НСЖУ

відповідальним секретарям

 

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що 12 червня у конференц-залі НСЖУ відбулась робоча зустріч редакторів національних та місцевих газет, активістів та керівництва ПАТ «УКРПОШТА».

На жаль, дискусія, була вкрай напруженою, адже тарифи на доставку газет зростають, розрахунки з видавцями затримуються, згортається робота поштових відділень та масовими є нарікання на неякісну поштову доставку газет.

Перший заступник гендиректора ПАТ «Укрпошта» Олександр Чернявський намагається аргументувати дії менеджменту ПАТ «Укрпошта» госпрозрахунковою оптимізацією, але фактично її результатом є погіршення поштової доставки друкованих видань та відмова українців від читання газет.

НСЖУ уже звернулося до керівництва країни (відповідно до рішень Правління) із закликом прийняття рішень щодо втілення протекціоністської політики в інтересах українських видань (критичною є ситуація з поштовою доставкою та різким здорожчанням газетного паперу).

Водночас, просимо Вас звернутися до редакторів місцевих газет з проханням надати до НСЖУ коментарі щодо діяльності системи «Укрпошти», ходу передплати на друге півріччя 2018 року, розміру поштових тарифів.

Отримані коментарі від редакцій газет будуть передані до Кабінету Міністрів та сприятимуть активу НСЖУ у відстоюванні інтересів газетярів та читачів.

Просимо газетярів заповнити анкету за посиланням:

goo.gl/gWQdd9

 

Голова НСЖУ                                                                                                Сергій Томіленко