За минулу добу на території області рятувальники ліквідували 41 пожежу в екосистемах

За минулу добу на території області рятувальники ліквідували 41 пожежу в екосистемах

За минулу добу до Служби порятунку «101» надійшло 41 повідомлення про пожежі на відкритих територіях. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 12,3 га. На ліквідацію лише цих займань залучалось 42 одиниці техніки та 166 рятувальників.

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв.

Запорізька область: за добу на воді врятовано 3 людей

18 червня о 09:30 в м. Бердянськ, Бердянська затока, на ділянці до 3-го пляжу сталася подія на воді. Рятувальники рятувальної станції №1 КУ БМР «РВС» врятували 50-річного жителя м. Дніпро, який плавав на матраці та подавав сигнали руками про допомогу.

Того ж дня, о 14:07 в тому же районі сталася ще одна подія на воді. Рятувальники рятувальної станції №1 КУ БМР «РВС» на відстані 300 м від берега врятували двох 19-річних дівчат, яких на надувному матраці відносило у відкрите море.

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням бути обережними та дотримуватись правил безпеки поведінки на водних об’єктах! Не допустіть трагедії в ваших родинах! Пам’ятайте: купатися на стихійних пляжах суворо заборонено! Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду! Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

Запорізький район: піротехніки знешкодили 29 одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн
За минулу добу група розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення м. Запоріжжя вилучила та знешкодила 29 одиниць вибухонебезпечних предметів, які виявили громадяни на відкритій території у Запорізькому районі, поблизу с. Малоєкатеринівка. З них  4 одиниці мінометних мін калібру 82 мм, 18 одиниць мінометних мін калібру 51 мм, 6 одиниць арт. снарядів калібру 23 мм та 2 одиниці інших вибухонебезпечних предметів, часів минулих війн.

Всі виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета

– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;

– організувати охорону небезпечного місця;

– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;

– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.