Читайте у газеті “Запорізька правда” за 21.06.2018 р.

Читайте у газеті "Запорізька правда" за 21.06.2018 р.

Шановні друзі! У четвер, 21 червня , виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.

Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.

Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.

Рибалки на першому місці, моряки – на шостому в списку найнебезпечніших професій у світі. Напередодні міжнародних професійних свят –

25 червня відзначаємо Всесвітній день моряка, а 27 червня – Міжнародний день рибалки- «Запорізька правда» нагадує своїм читачам про подвиги їх представників. Ці дати трохи відмінні від національних, які святкуватимемо в першу неділю липня – День працівників морського і річкового флоту, а у другу неділю липня – День рибалки. Але погодьтеся, міжнародне визнання ще більше підкреслює значення людей цих професій.

Прагнемо спонукати вас до мислення, щоб ви, відкриваючи для себе сторінки правди в історії України, ставали свідомими громадянами.

22 червня. Ця дата запеклася на серці кожного громадянина України. Адже ранком саме цього дня у 1941-ому нацистська Німеччина розв’язала криваву війну з тоталітарним режимом Радянського Союзу. У ній загинули мільйони наших співвітчизників. Трагедія не оминула жодної родини в Україні. Спогади свідка цих подій читайте у матеріалі журналістки Віталіни Московцевої.

Крім того, тільки у нашій газеті в рубриці «Справи небайдужих» ви дізнаєтесь про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють.

Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.

Їх чимало у нинішньому випуску – на будь-який найвишуканіший смак. Адже для когось сенсаційною здаватиметься одна інформація, для іншого – друга. В цілому ж, захопливе читання ми вам гарантуємо.

Подаємо й корисну ужиткову інформацію.

Нещодавно відновили авіасполучення Запоріжжя із Бургасом, що в Болгарії. За наявності метричного закордонного паспорту такий переліт здійснити доволі просто. А як почуватися українцю у Болгарії? Про це дізнайтесь із нашої публікації.

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.

«Запорізька правда» також пропонує й цікаву рубрику «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й надіслані читачами. Нині пропонуємо вашій увазі розповідь про унікальну людину, яка на байдарці здійснює екстремальні подорожі світом. А також із бліц-опитування дізнайтеся, на які екстремальні вчинки здатні наші земляки.

Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.