Юліана Козаченко: “Підприємства Запорізького регіону збільшили відрахування екологічного податку на 27 мільйонів”

Юліана Козаченко: "Підприємства Запорізького регіону збільшили відрахування екологічного податку на 27 мільйонів"

За п’ять місяців 2018 року платники екологічного податку забезпечили до бюджетів 142,8 мільйона гривень (без врахування даних великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як підкреслила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року надходження зросли більш ніж на 27 мільйонів або на 23 відсотки.

Із загальної суми місцеві скарбниці регіону отримали 78,5 мільйона, до державного бюджету надійшло 64,3 мільйона.

Станом на перше червня у територіальних органах ГУ ДФС у Запорізькій області зареєстровано 2,4 тисячі платників “екоподатку”.

Найбільша частина перерахованого платежу припадає на підприємства міста Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – майже 120 мільйонів, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів – 9,3 мільйона, підприємства обласного центру спрямували близько 8 мільйонів.

Нагадаємо, екологічний податок – це загальнодержавний обов’язковий платіж, що справляється з фактичних обсягів викидів у атмосферне повітря, скидів у водні об’єкти забруднюючих речовин, розміщення та утворення радіоактивних відходів.

Головне управління ДФС у Запорізькій області