Ростислав Жихарь: «На Запоріжжі з початку року з незаконного обігу вилучено близько 85 кг наркотиків та психотропних речовин»

Ростислав Жихарь: «На Запоріжжі з початку року з незаконного обігу вилучено близько 85 кг наркотиків та психотропних речовин»

Начальник Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Запорізькій області Ростислав Жихарь поспілкувався з представниками засобів масової інформації.

19 червня відбулась прес-конференція начальника Управління протидії наркозлочинності Ростислава Жихаря.

Під час заходу керівник Управління зазначив, що за 5 місяців поточного року викрито та задокументовано 857 злочинів у сфері обігу наркотиків (у 2017 році – 710), що на 21 % більше, ніж за цей період у минулому році.   490 особам повідомлено про підозру, а 370 осіб вже притягнуто до кримінальної відповідальності.

Пріоритетним напрямком роботи підрозділу залишається боротьба з розповсюдженням наркотичних речовин. За 5 місяців 2018 року працівники поліції Запорізької області викрили 133 злочини, пов’язані зі збутом наркотиків, 54 наркозбувачів притягнуто до відповідальності.

Крім того, припинено діяльність 14 наркопритонів та 1 нарколабораторії із виготовлення «метадону».

Також під час виступу керівник Управління з протидії наркозлочинності поліції області зазначив, що з початку року правоохоронці вилучили близько 85 кг наркотичних засобів та психотропних речовин, з них 1,5 кг – важкі наркотики.

Влітку посилена увага приділяється роботі з ліквідації наркоплантацій. Ростислав Жихарь розповів, що за ініціативи начальника ГУНП Сергія Комісарова, наркопосіви на території області будуть виявляти за допомогою вертольоту.

Нагадаємо, що в Бердянську поліцейські вилучили наркотичний засіб на суму близько 80 тисяч гривень

Відділ комунікації поліції Запорізької області