На Запоріжжі поліцейські долучились до Всеукраїнської акції «Зарядка із school police officer»

На Запоріжжі поліцейські долучились до Всеукраїнської акції «Зарядка із school police officer»

У рамках оздоровчо-профілактичного заходу поліцейські ювенальної превенції відвідують дитячі заклади на території Запорізької області.

21 червня працівники поліції ювенальної превенції УПД ГУНП в Запорізькій області завітали до вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Поліцейські провели для малечі оздоровчо-профілактичний захід «Зарядка із school police officer», який спрямований на формування у дітей звичок здорового способу життя та довірливого ставлення до поліції. Наприкінці заняття усі дітлахи отримали солодкі подарунки.

Також кожний ранок розпочинається із руханки з поліцейськими у дітей, які відпочивають  у дитячому оздоровчому центрі «Лiсова пiсня» в селі Богатир Якимівського району. Там працівники ювенальної превенції несуть службу протягом зміни. Поліцейські не лише дбають про безпеку дітлахів під час відпочинку, а й залучають їх до здорового способу життя.

Нагадаємо, що працівники поліції ювенальної превенції розшукали неповнолітнього, який приїхав на відпочинок до одного із дитячих закладів відпочинку у місті Приморськ та зник безвісти.

Відділ комунікації поліції Запорізької області